•          

Hiyerarşik Menü

Buradasınız:Anasayfa»Keşfet»Yat Turizmi»Yat Turizmi | Dream Anatolia - Anadolu'yu Keşfet!

Yat Turizmi


Akdeniz, Ege Denizi, Karadeniz ve Marmara Denizi, Türkiye'yi kuzey, batı ve güneyden çevrelemektedir. Türkiye, yatçıların demir atacakları koy, körfez ve plajların hazinesidir ve Mavi Yolculuğa ev sahipliği yapmaktadır. Bu şiirsel deniz yolculuğu, insanın kara yerine deniz perspektifinden tarihi deneyimi, körfezlerde ve denizlerde rüzgara yelken açmak ve tabiatla birleşmek anlamındadır. Bu yolculuk aynı zamanda sizi Kleopatra'nın özel plajına, Olympos Dağı'nın sönmeyen ateşine ve eski uygarlıkların binlerce arkeolojik kalıntısına götüren bir yolculuktur.

Türkiye'de yatçılık, size kıyı köy ve kasabaların sevimli ve konuksever halkı ile yararlı kültürel değişim deneyimi sağlayacaktır. Genellikle batı ve kuzeybatıdan esen ılımlı rüzgarlar, uzun yaz mevsimini yatçılık için ideal hale getirmektedir. Bazı bakır turkuvaz kıyılar ve korumalı körfezlerden deniz seviyesinden neredeyse 3.000 metre yükseklikte dağ tepelerini seyretmek mümkündür.

 Yakın bir zamanda bu sayfadan yat turizmi merkezleri hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşabileceksiniz.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…